Auto Sivík s.r.o.

Historie

Zahájení činnosti společnosti AUTO SIVÍK s.r.o. se datuje již od roku 2003, kdy jsem se etabloval z registrace fyzické osoby a  zatím jsem jediným majitelem a jednatelem společnosti. Podnikání začalo vlastně již v historii před revolucí v roce 1989, kdy jsem pracoval v JZD Slušovice a to byla velmi dobrá průprava do další podnikatelské budoucnosti. Po roce 1989 jsem se zabýval autodopravou a TAXI službou. V roce 1993 jsem otevřel svůj první obchod s náhradními díly na tehdy velmi žádané nákladní automobily Avia. V podstatě ihned od začátku prodeje se podařilo za velmi krátkou dobu vybudovat velmi slušné postavení na místním trhu a proto jsem neměl významnější konkurenci. Bohužel později se stala nová i použitá vozidla Avia velmi málo prodejná a ubylo jich velmi mnoho z našich silnic. Proto jsem se rozhodl zároveň otevřít druhou prodejnu ve Zlíně - Prštném na náhradní díly a autodíly pro osobní a dodávkové automobily zahraničních značek. Později se ukázalo, že to byla dobrá volba, protože začal velký boom v prodeji s náhradními díly autodíly na zahraniční auta. Jelikož se prodeje stále rozšiřovaly, bylo potřeba zvětšit jak prodejní tak i skladové plochy. Proto jsme se přestěhovali v roce 1998 o kousek dále ve Zlíně - Prštném do bývalé prodejny potravin, kde jsme doposud.  Náš sortiment se vyvíjel a vyvíjí podle představ a přání vás, zákazníků, vždy s ohledem na to, být schopni nabídnout příznivé ceny našich produktů a dodávat je tak, abyste o nás mohli říct, že jsme váš spolehlivý partner v oblasti velkoobchodního i maloobchodního prodeje náhradních dílů a autodílů na osobní a dodávkové automobily a nově i na motocykly.

Současnost

Nynější skladba našeho nabízeného sortimentu pokrývá velkou část náhradních dílů a autodílů potřebných pro provoz automobilů a motocyklů, ale také řadu náhradních dílů s vlastnostmi převyšujícími původní osazení a vylepšujícími jízdní a výkonové parametry automobilů a motocyklů. Díky spolupráci se silnými dodavateli náhradních dílů jak z České republiky tak i ze zahraničí jsme schopni držet krok s regionálními dodavateli autodílů. A abychom vám je mohli nabídnout, stále rozvíjíme  naše znalosti a zkušenosti v tomto oboru, který je ovšem velmi složitý, protože neustále pracujeme se statisíci položkami v různých elektronických a tištěných katalozích rozličných jazykových mutací. A jako jediná firma na místním trhu se také specializujeme na prodej náhradních dílů a doplňků na americké automobily.

 

Budoucnost

Stále usilujeme o to, abyste vy, naši odběratelé, měli neustále aktuální nabídku všech dílů na modely nejznámějších značek automobilů a  motocyklů a spolu s nimi i informace o jejich kvalitativních, cenových a technických parametrech. Přitom samozřejmě nezapomínáme na vás, zákazníky,a to sledováním nejmodernějších trendů a novinek v tomto odvětví a nadále se budeme zlepšovat v oblasti poskytování doplňkových služeb a kompletního servisu.

 

 

 

Firma Auto Sivík nabízí :

Autodíly a příslušenství na všechny značky

Firma Auto Sivík s.r.o. je maloobchodním i velkoobchodním prodejcem kompletního sortimentu náhradních dílů pro osobní, užitkové i nákladní automobily.

V sortimentu autodílů, příslušenství a dílenského vybavení  jsou zastoupeny výrobky řady významných světových výrobců.

www.autosivik.cz

Internetový obchod na moto díly a příslušenství

Firma Auto Sivík se již několik let zabývá i prodejem dilů a příslušenství na motocykly. Přímo na prodejně můžete zakoupit maziva, filtry, brzdové komponenty, řetězové sady, zap. svíčky, kosmetiku, baterie a jiné.

Úplný moto sortiment najdete na našem internetovém obchodu.

www.motosivik.cz

Autodíly a doplňky na americké auta

Jsme specialisti na náhradní díly a doplňky na moderní americké automobily. 

Také se zabýváme prodejem dílů a doplňků na americké veterány.  

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

577 432 520