Žádný hluk ale sametový zvuk

Universální díly výfuků

Řešíte děravý výfuk? Má teď vaše auto takový „sportovnější“ zvuk?
S tím je třeba rychle něco dělat. Riskujete postih od policie. Váš vůz je možná dokonce nezpůsobilý silničnímu provozu.

U nás najdete jak jednotlivé díly výfuků (tlumiče, svody, potrubí, koncovky a další), tak i kompletní výfuky. Dále katalyzátory i filtry pevných částic. Všechny výfuky i jejich díly jsou od prověřených výrobců a s jistotou, že jsou na skladě. Montáž výfuku doporučujeme svěřit odbornému servisu.
Bez obav se pusťte do výběru. Platit můžete i kartou a vaši objednávku odešleme do 24 hodin.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

P R O D U K T Y

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

loading

Nevíte si rady s výběrem správných dílů výfuku? Netušíte, který výfuk patří právě na vaše auto? Poradíme vám. Zavolejte nám na 602 848 432 a hned budete vědět, které díly výfuků objednat. Pro rychlou komunikaci využijte komunikátor vpravo dole. Navíc u nás můžete mít 100% jistotu správnosti vybraného dílu výfuku na své auto. Pomůžeme vám ověřit vybraný díl pomocí VIN kódu vašeho auta.

Dá se předejít předčasnému stárnutí výfuku a jeho dílů?

V podstatě nedá. A je to vlastně boj s větrnými mlýny. Na životnost výfuku a jeho dílů mají totiž vliv především jevy, které řidič neovlivní. Je to počasí a samozřejmě agresivní posypová sůl spojená se zimní údržbou silnic. Takže jediná a nelogická rada by mohla být: nejezdit.
Jediné, co řidič může ovlivnit – ale jen částečně a ne všichni – je délka cesty. Při spalování benzínu se uvolňuje voda. Při krátké ujeté vzdálenosti se nestačí tato voda odpařit. Při delší cestě dojde k vyššímu zahřátí a delší době působení vyšších teplot ve výfuku a voda se naopak odpařit stačí. Proto je jí tam méně a koroze jednotlivých dílů výfuků nepřichází tak rychle.

Čeká vás pravidelný servis auta, nebo STK? Rozhlédněte se na e-shopu AutoSivik.cz také např. v kategoriích autožárovkyautobaterie nebo oleje. Najdete u nás veškeré náhradní díly na své auto. Stačí vybrat značku svého auta.